Poutní maraton 2019 - nejpohodovější maraton pro celou rodinu

Datum: 
Sobota, 22. Červen 2019 -
9:00 - 18:00
Místo konání akce: 
Cheb
Stručný popis: 

Juilejní 10. ročník 

Motto: „Ať už ležím nebo běžím - doma je doma“ aneb benefice pro Hospic Sv. Jiří v Chebu

Předposlední červnovou sobotu, 22. 6. 2019, pořádá Farní charita Cheb, Běžecká škola Miloše Škorpila a Římskokatolická farnost Cheb benefiční Poutní maraton.

Zahájení bude 22. 6. 2019 v 9:00 hodin před chrámem sv. Mikuláše a Alžběty v Chebu, pak trasa pokračuje se na Loretu, do Waldsassenu, na Kappel a zpátky do Čech se vrací kolem Bismarckovy rozhledny zpět do Chebu.

Kontakt:

Ing. Eva Kolafová, tel. 731 619 729, charita@farnostcheb.cz

Průběžně aktualizované informace k Poutnímu maratonu

najdete na www.maraton.farnostcheb.cz
nebo si je můžete vyžádat e-mailem maraton@farnostcheb.cz

či na tel. 731 619 729 (Eva Kolafová).

 

Podrobný popis: 

Startovné a dárcovství: Startovné 50 Kč bude použito na částečné pokrytí organizačních nákladů. Všechny další dobrovolné příspěvky účastníků, příznivců, sponzorů, z aukce maratonského obrazu a ze související sbírky budou prostřednictvím Farní charity Cheb věnovány na  podporu služby mobilního Hospice Sv. Jiří v Chebu, který Farní charita Cheb spoluzaložila.

Trasy Poutního maratonu jsou vhodné jak pro děti nebo seniory, tak i pro sportovce, kteří si chtějí zaběhnout klasický maraton 42,2 km. Vedou poutními místy Chebska a Waldsassenska, z velké části v přírodě, a zdolat je můžete pěšky, na kole, během nebo na koloběžce.

Tato akce je ojedinělá svým velice pohodovým průběhem s občerstvovacími zastávkami na trase každých 5 km  pro všechny účastníky, kteří si jej chtějí výletně užít, a zároveň skvělou péčí pro sportovce po doběhu v zázemí, kteří chtějí absolvovat jako závod.

 

Pořadatel: 
Farní charita Cheb, Kostelní náměstí 188/15, Cheb, TČ 731 619 729
Soubor: