Mezinárodní konference “Age-friendly city: Města přátelská každému věku"

Datum: 
Pátek, 29. Listopad 2019 -
9:30 - 14:00
Místo konání akce: 
Centru architektury a městského plánování v Praze (CAMP), Institut plánování a rozvoje hl. města Prahy, Vyšehradská 2077/57, 128 00 Nové Město
Stručný popis: 

Zveme Vás na mezinárodní konferenci “Age-friendly city: Města přátelská každému věku”, která se uskuteční v pátek 29. listopadu 2019 od 09:30 do 14:00 hod. v Centru architektury a městského plánování v Praze (CAMP), Institut plánování a rozvoje hl. města Prahy (viz mapa). Konference se zaměří na vývoj a využití konceptu “přátelskosti města” v jednotlivých doménách, například ve veřejném prostoru, bydlení, participaci a inkluzi, dlouhodobé péči, mobilitě a dalších.

Podrobný popis: 

Na konferenci vystoupí emeritní profesor Malcolm Payne, Metropolitní univerzita v Manchesteru, sociolog Ivan Gabal, dr. Srđan Matić, zástupce Světové zdravotnické organizace (WHO) v ČR, socioložka Lucie Vidovićová, Fakulta sociálních studií MU a VÚPSV, v.v.i., architektka Pavla Melková, Fakulta architektury ČVUT, Petr Švec, ředitel Národní sítě zdravých měst ČR a další.

Účast na konferenci je zdarma. Přihlásit se můžete prostřednictvím registračního formuláře.

Konferenci pořádá Institut pro sociální politiku a výzkum, z. s. ve spolupráci s Institutem plánování a rozvoje hlavního města Prahy.

Více informací viz socialnipolitika.eu

 

 

Pořadatel: 
Institut pro sociální politiku a výzkum, z. s.