KŘIŠŤÁLOVÝ KAMÍNEK 2019

Datum: 
Pátek, 7. Červen 2019 - 15:36 - Čtvrtek, 12. Září 2019 - 12:00
Stručný popis: 

Více informací o XXVII. ročníku Evropských dnů handicapu v Ostravě naleznete na webových stránkách www.asociacetrigon.eu. 

Podrobný popis: 

Vyhlášení ceny Křišťálový kamínek 2019 
 
Prestižní cenu Křišťálový kamínek vyhlašuje již počtrnácté Asociace TRIGON v rámci Evropských dnů handicapu v Ostravě.  Letos chceme opět poděkovat lidem za jejich výjimečné činy a záslužnou práci.
 
Kandidáty na udělení ceny Křišťálový kamínek může navrhnout jednotlivec i organizace z České republiky. Máte-li tedy ve své blízkosti kamaráda, známého nebo spolupracovníka, který si podle Vás poděkování zaslouží, neváhejte s jeho nominací. Při zdůvodnění nominace věnujte prosím pozornost konkrétním příkladům činnosti kandidáta, za níž by měl převzít Křišťálový kamínek.
 
Vyhlášení a předání křišťálových sošek se uskuteční na slavnostním večeru 27. ročníku Evropských dnů handicapu, a to 8. října 2019 v Dolní oblasti Vítkovic v Ostravě.

Kategorie:

·        Za dlouhodobou práci a mimořádné výsledky ve prospěch dětí a mládeže se speciálními potřebami nebo osob se zdravotním postižením,

·        osobnost, která i přes svůj handicap dokáže vyvíjet mimořádné aktivity
a pomáhat druhým.

 
Své kandidáty můžete navrhnout prostřednictvím online nominačního formuláře. Uzávěrka je 12. září 2019 do 12.00 hodin. Pokud si nevíte rady s vyplněním nominačního formuláře, napište na e-mail:lsobkova@asociacetrigon.eu.
 
S pozdravem
 
 
Mgr. Olga Rosenbergerová
ředitelka Asociace TRIGON

Doplňující informace