Den se Sluncem

Datum: 
Pátek, 10. Září 2021 - 10:00
Místo konání akce: 
Areál Botanika, Horní Bezděkov
Stručný popis: 

10-19 hod., Botanika Horní Bezděkov

Oslavte s námi 30. výroční založení Slunce, které vzdělává a podporuje lidi s hendikepy. Den se Sluncem se koná v krásném prostředí golfového areálu Botanika v Horním Bezděkově.

  • Golfový turnaj
  • Křest kalendáře Slunce 2022
  • Koncert

Bohatý doprovodný program.

Podrobný popis: 

Zveme Vás na Den se Sluncem, během kterého oslavíme 30. výroční založení školy Slunce. Zavzpomínáme, zasportujeme, pokřtíme nový charitativní kalendář a pobavíme se u koncertu.

Charitativní golfový turnaj Golf pro Slunce Open začne v 10 hodin. Startovné z turnaje jde na podporu lidí s hendikepy. Při vyhlášení proběhne dražba kalendáře a obrazu. 

Křest nového charitativního kalendáře Slunce proběhne ve 13 hod. za účasti operní pěvkyně Lucie Silkenové a dalších známých tváří, které se do kalendáře fotily. 

Koncert  začne v 17 hod. a zazpívají a zahrají Radka Fišarová, Josef Štágr, Petr Macháček, František Konvalinka a Vladimír Albrecht (nevidomý uživatel služeb Slunce). Těšit se můžete i na další patrony a podporovatele Slunce.

Během dne si můžete na malém jarmarku nakoupit drobné dárky a další výrobky od lidí se speciálními potřebami a také ochutnat dobroty z chráněné pekárny Slunce.

Ani děti nepřijdou zkrátka, bude pro ně připravený program.

Těšíme se na Vás!