Běh pro Paraple 2014

Datum: 
Sobota, 7. Červen 2014 - 14:00 - Neděle, 8. Červen 2014 - 21:00
Místo konání akce: 
Praha - Letenské sady
Stručný popis: 

15. ročník tradiční charitativní akce

Podrobný popis: 

Tradiční běhy veřejnosti, firem a médií na 100 m volným stylem odstartuje v neděli 8. června v Letenských sadech v Praze zakladatel Centra Paraple Zdeněk Svěrák a další známé osobnosti.
U příležitosti 20. narozenin Centra Paraple jsou letos připraveny dvě novinky – narozeninový běh na 4 km a závody handbiků. V průběhu celého odpoledne bude pro návštěvníky připraven zábavný doprovodný program, kterým bude provázet sehraná moderátorská dvojice Kateřina Nekolná a Vladimír Kroc. Odpoledne svými písničkami zahájí Jaroslav Uhlíř s kapelou, následovat bude představení divadélka Romaneto a další program pro děti. Celá akce vyvrcholí večerním dvojkoncertem Tomáše Kluse a kapely Čechomor.

“Přijďte si s námi užít krásné nedělní odpoledne a oslavit naše jubileum,“ zve na akci Štěpánka Antošová, ředitelka Centra Paraple. „Celých dvacet let reagujeme na potřeby společnosti a našich klientů a neustále se rozvíjíme a profesionalizujeme. I díky podpoře široké veřejnosti můžeme pomáhat lidem, kteří to stále potřebují.“

Každý, kdo se rozhodne Centrum Paraple podpořit svou účastí a zaplacením startovného ve výši 300 Kč, dostane tričko s motivem Běhu pro Paraple 2014 a originální placku. Koupit si je mohou i ti, kteří nepoběží. Startovné pro držitele průkazu ZTP a ZTP/P je 100 Kč, pro děti 50 Kč. Vybraná částka bude plně využita na činnost a služby poskytované Centrem Paraple.

Obecně prospěšná společnost Centrum Paraple pomáhá již dvacátým rokem lidem ochrnutým po poškození míchy následkem úrazu nebo onemocnění v průběhu života a jejich rodinám překonat těžkou životní situaci a najít cestu dál. Pomoc Centra Paraple ročně využije kolem 1400 vozíčkářů z celé České republiky. Běh pro Paraple je příležitostí pro veřejnost připojit se a vyjádřit svou podporu lidem s handicapem.

Partneři akce: FLEXI životní pojištění od Pojišťovny České spořitelny, a.s., DB Schenker
Partneři propagace: Trigema a.s.,ŠKODA AUTO a.s., Kaufland Česká republika
Partneři kampaně: KLAN s.r.o., MAXUS Czech Republic, s.r.o., MESSENGER a.s.

Podrobnější informace najdete na nových webových stránkách akce www.behproparaple.cz, které vytvořila digitální agentura AITOM.

Monika Ticháčková
- See more at: http://p12.helpnet.cz/kalendar-akci/beh-pro-paraple-2014#sthash.Es5uC4t6...

Pořadatel: 
Centrum Paraple