Zaostřeno na FR kampaně

To je téma setkání Open space reflektující zkušenosti z realizace fundraisingových kampaní v ČR. které proběhne 3. prosince v Praze.

Jde o návazné rozšíření a doplnění programu FRIN, které realizuje České centrum fundraisingu v partnerství s Nadací České spořitelny a Sociálního bankovnictví České spořitelny.

Setkání jsme nazvali OPEN SPACE FRIN: ZAOSTŘENO NA FR KAMPANĚ a bude se konatv úterý 3. 12.2019 od 10 do 16.30h v Praze, v našich zbrusu nových prostorách Dukelských hrdinů 500/25A, Praha. 7.

Smyslem setkání je sdílet a reflektovat zkušenosti z testování, prototypování a realizace fundraisingových kampaní v ČR ze všech 4 dosavadních ročníků FRIN, případně i jiných zajímavých kampaní, které součástí programu nebyly; diskutovat o výzvách, hledat řešení, poradit se se zkušenějšími, ptát se mentorů a potkat se s lidmi, kteří řeší podobné problémy a hledají odpovědi na podobné otázky jako vy.

Setkání proběhne formou Open space, tedy moderované diskusní konference, na které se vlastní program formuje podle zájmu a preferencí účastníků až na začátku setkání. Pokud jste ještě žádnou Open space konferenci nezažili, nenechte si tuto příležitost ujít:) Nebudete totiž muset poslouchat nachystané prezentace přednášejících a místo toho dostanete příležitost bavit se s ostatními účastníky o tom, co vás trápí a co konkrétně řešíte, nebo o tom přemýšlíte.

Připravte si tedy své otázky a svá vlastní témata - Jak posunout vaší kampaň dál? Co udělat příště ještě trochu jinak? Na co narážíme a nevíme si s tím rady? Co se nám osvědčilo a co neosvědčilo? A přijďte o tom diskutovat s těmi nejpovolanějšími.

Kapacita setkání je omezena. Pokud byste se setkání rádi zúčastnili, prosíme, potvrďte svou účast  na email info@fundraising.cz Magdaleně Špačkové, nebo na telefon +420 775 117 000. Účast je zdarma.

Více o Open Space Technology ZDE.

Klíčová slova: 

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.