Začínají kurzy pro seniory, je čas se přihlásit

Opět i v tomto semestru nabízí Klub Remedium celou řadu kvalitních kurzů – jazykových (angličtina, němčina, francouzština, španělština a italština), pohybových (rekondiční cvičení, jóga, cvičení s prvky taichi, kruhové tance, celostní a kompenzační cvičení), počítačových včetně kurzů obsluhy chytrých telefonů, ARTE dílny a trénování paměti.

Senioři se chtějí domluvit se světem a my jim v tom pomáháme. V jarním semestru nabízíme nové kurzy pro začátečníky – němčina, francouzština a španělština. Z podzimního semestru pokračují také kurzy angličtiny, němčiny, italštiny a francouzštiny různých úrovní.

Kromě výuky jazyka nabízí účast v kurzu také možnost příjemně stráveného času s vrstevníky a příležitost k navázání nového přátelství. 

Kurzy počítačů a internetu jsou také takovým evergreenem a přinášejí neustálé novinky. V popředí jsou kurzy zaměřené na obsluhu chytrých telefonů, ale otevíráme také PC kurzy a další, včetně Elektronické identity. Nové kurzy připravujeme podle potřeb seniorů. 

K udržení zdraví a aktivního života patří také cílený pohyb, proto připravujeme širokou nabídku kurzů cvičení, např. rekondiční a zdravotní cvičení, několik kurzů jógy, cvičení na míčích, na židlích, s prvky taichi, pilates a další. Nově jsme připravili pohybový kurz Celostní cvičení, zaměřený na duši i tělo.

Kdo má umělecké sklony, může se realizovat výtvarně v rámci ARTE dílen, případně se může zapojit do našeho Divadelního spolku Proměna.

A jako každý semestr nedílnou součástí nabídky jsou také čtyři jarní výlety, které plánujeme na 18.4., 3.5., 18.5. a 30.5.

Zápisy do kurzů již probíhají a tak využijte včas naší otevírací doby v Klubu Remedium, která je: PO – ČT 9:00 – 18:00, PÁ 9:00 16:00. 

______________________________________________________________________

Klub REMEDIUM

Centrum aktivit pro seniory

Už od roku 1998 rozvíjíme dovednosti a schopnosti seniorů, pomáháme jim překonat těžké životní situace a zprostředkováváme jim kontakt se společenským prostředím. Záleží nám na kvalitě života lidí v důchodovém věku, podporujeme jejich sebedůvěru a snažíme se o větší respekt a důstojnost těchto lidí v rámci společnosti.

Telefon: 222 712 940

Email: senior@remedium.cz

Web: www.vstupujte.cz

Klíčová slova: