Výzva SozialMarie 2020

Již 16. ročník soutěže hledá výjimečné sociální inovace z prostoru střední a východní Evropy, přihlásit se lze do 21. ledna 2020.

Do soutěže zveme dostatečně realizované a stále probíhající projekty z oblasti občanské společnosti a sociálního hospodářství, ale i firmy a komerční podniky nebo projekty veřejné správy, všechny, kdo nabízí inovační řešení aktuálních společenských výzev.

Do soutěže se mohou přihlásit projekty z celé České republiky, Chorvatska, Maďarska, Rakouska a Slovenska. Projekty ze Slovinska musí být realizované maximálně 300 km vzdušnou čarou od Vídně.

Přihlásit se můžete do 21. ledna 2020 na našich webových stránkách.

15 nejlepších sociálních inovací bude již tradičně vyhlášeno 1. května 2020 při veřejném slavnostním udílení cen SozialMarie v budově rakouského rozhlasu ve Vídni. První tři oceněné projekty získají cenu ve výši 15 000, 10 000 a 5 000 Euro, dalších 12 obdrží finanční odměnu 2 000 Euro.

Všechny informace k soutěži SozialMarie 2020 najdete pod odkazem www.sozialmarie.org/cs/vyzva.

Máme radost, že jsme udělali další krok a vítáme mezi námi celé Chorvatsko. Přečtěte si rozhovor s Branimirem Šloserem z fotbalového klubu Zagreb 041, držitelem ocenění SozialMarie 2019.

Ohlédli jsme se na uplynulých 15 let  a čerpali z Vaší zpětné vazby. Přicházíme tak ke změně vizuálu naší stránky a dalších komunikačních instrumentů. Abychom věnovali aktuálním laureátům ještě více prostoru, budou v naší databance pouze laureáti a nominovaní.

Cena veřejnosti se zaměří pouze na nominované projekty. Všechny přihlášky do soutěže interně ukládáme. Projekty hlásící do soutěže nedostanou veřejný profil automaticky. Novou vizuální podobu SozialMarie Vám představíme 1. května 2020.

Sdílejte informace o možnosti ucházet se o cenu SozialMarie se všemi, které by mohla zaujmout a oslovit, řekněte o ní těm, kdo by se měli stát laureáty aktuálního ročníku! 

 

Magdalena Kordová

Klíčová slova: 

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.