Vy rozhodujete, my pomáháme

Až 45 000 Kč mohou získat neziskové a příspěvkové organizace v 11. kole programu, který vyhlašuje Tesco ve spolupráci s Nadací rozvoje občanské společnosti.

Program poskytuje finanční podporu na realizaci malých veřejně prospěšných projektů po celé ČR. Jeho cílem je zlepšovat kvalitu života v ČR a podporovat udržitelný rozvoj skrze aktivity lokálních komunit v okolí prodejen Tesco.

V 11. kole nás čekají změny: celkem bude rozdělena částka 3 150 000 Kč, a to v 70 nově stanovených mikroregionech. Nadační příspěvek 45 000 Kč získá celkem 70 organizací, v každém mikroregionu pouze jeden projekt a to ten, který obdrží nejvíce hlasů od zákazníků na prodejnách.

Podpořeny budou projekty, zaměřené na rozvoj a profesionalizaci organizací; posilování soudržnosti obyvatel a odpovědnosti k místu, kde žijí; rozvíjí komunitní život; podporují neformální vzdělávání a trávení volného času; udržují kulturu a místní tradice; podporují zdraví a zdravý životní styl; rodiny a jednotlivce v tíživé životní situaci, rodiče pečující o handicapované děti; pomáhají zdravotně či sociálně znevýhodněným osobám či uprchlíkům na území ČR.

Úplný seznam oblastí, na které můžete získat příspěvek, podmínky výzvy a přihlašovací formulář najdete na webu programu. Přihlašovat své projekty můžete do 1. května.

Žádat mohou neziskové a příspěvkové organizace.

Přihlášku do programu doporučujeme vyplnit v prohlížeči Google Chrome.

Pro dotazy se obracejte na koordinátorku projektu Hanku Trousilovou
hana.trousilova@nros.cz | +420 602 526 600

Klíčová slova: