Vozíčkáři testovali v Kateřinicích čtyřkolky

02.02.2012 21:30

Akce Car Clubu se zúčastnilo 12 vozíčkářů z celkového počtu 40 přihlášených, další zájemci a fandové přihlíželi.

Víkendový program začal ubytováním a seznámením s centrem a celkovým průběhem akce. V poledne 28. ledna  začal přesun ven. K dispozici byly tři čtyřkolky, čtyři motorky se sajdou a dva terénní džípy. Samozřejmě měli pořadatelé akce povolení od majitelů: B.F.P., Lesů a statků Tomáše Bati, spol.  s r.o.
Vyjelo se po lesních cestách na asi 20kilometrový okruh. Půldruhahodinové testování mnohým nestačilo a většina si testování zopákla, částečně po jiných lesních cestách. Po další hodině a půl se všichni v pořádku vrátili do centra a začali se „rozmrazovat“ u krbu s teplým pitím a dobrým jídlem. Průběžně probíhaly debaty nad současnými problémy vozíčkářů. Večer byla možnost celkové masáže, zahrát si stolní tenis, fotbálek a další hry. A závěr byl hudební, sešli se tři kytaristé a ještě další hudební nástroje, tak kapela byla velká a hlučná.
Účastníci ocenili finanční podporu akce ze strany společnosti CAR CLUB, stejně jako vyzdvihli komplexní aktivity této společnosti pro hendikepované. Až na drobné nachlazení a ranní malinkou bolest hlavy některých z účastníků byli všichni akcí nadšeni, protože zažili něco úplně nového. Takže zájem o pokračování akce byl veliký.
 
 
Petr Adámek
Vedoucí Obchodního centra CAR CLUB
Zlín
Klíčová slova: