Vláda vládla

Hlavním tématem novin Pečujeme doma číslo 3 je koronavirová pandemie.

Pod titulkem "Vláda ochránila naše životy" redakce chválí českou vládu za to, že pandemii včas podchytila a učinila, narozdíl od našich euroatlantických vzorů, nezbytná razantní opatření pro ochranu životů našich obyvatel.

Autor hlavního článku Antonín Hošťálek v něm píše: Ovšem, řekněme si upřímně, kdy by náš stát měl vzít na sebe odpovědnost, když ne v tomto čase? Kdy už by měla vláda vládnout, když ne právě teď? 

Noviny se zabývají též tématem Jak pečovat v pandemii, všímají si, jak se chovali v čase krize senioři, zpravodajka Pečujeme doma Ladislava Chateau nabízí pohled do země galského kohouta a redakce nezapomíná ani na rady lékařky, jak posílit imunitu seniorů.

Z ostatních materiálů stojí za zmínku článek Barbory Antonové, která navštívila před časem Ukrajinu a všímala si především zdravotně-sociální oblasti, v novinách se poprvé objevuje opatrovnická poradna a nechybí ani doporučená literatura pro pečující a oblíbená křížovka o ceny.

Noviny vyjdou na konci týdne a v elektronické podobě budou k dispozici na webu Moravskoslezského kruhu https://www.mskruh.cz/

(p)

 

 

 
 
Klíčová slova: 

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.