Suchej únor vydává unikátní knihu: 28 důvodů, proč ochutnat čistokrevnej život

Právě dnes se otevírají registrace do 9. ročníku zdravotně-osvětové kampaně Suchej únor, která prostřednictvím měsíční výzvy reaguje na jeden milion lidí za hranou rizikového pití a nabízí všem účastníkům pozitivní příležitost, jak během měsíce zjistit, zdali my ovládáme alkohol, nebo alkohol nás, stejně jako nastartovat změnu a inspirovat ostatní. Díky kampani zvolní s pitím přes 53 % Sušičů a osobní hrdost vyroste u 86 % účastníků.

Letos v rámci kampaně Suchej únor vydávají organizátoři unikátní SUCHOU KNIHU alkoholového poznání. 28 kapitol od práce přes sex, spánek, sport, léčbu, gastronomii, peníze nebo výchovu, je psáno s lehkostí pro všechny a s vážností pro ty, pro které je alkohol opravdové téma a kniha jim může pomoci. Je plná  inspirace a příběhů, o životě s alkoholem i bez něj, dat, rozhovorů i informací. 

Přispělo do ní na 70 osobností z řad psychologů a terapeutů, sportovců, umělců a gastroumělců, ale také lidí, kteří si závislostí prošli. Kniha je nejen krásná a čtivá, ale i užitečná. 

V Česku svým obsahem i pojetím jedinečnou knihu získají všichni registrovaní účastníci kampaně Suchej únor a bude k dostání na stránkách www.suchejunor.cz, kde je možné se již zaregistrovat.

Velmi podrdobné informace ke kampani přináší přiložená tisková zpráva.

Petr Freimann     

Soubor: 
Klíčová slova: