Speciální projekt Tvoje láska a seznamka Date2K spouští zdarma Speed dating na síti

S novou službou rychlého rande online přichází seznamka Tvoje láska a Date2K. Reaguje tak na situaci spojenou s koronavirovou krizí, kdy jsou sociální kontakty omezené na minimum a klasické randění nemá téměř žádný prostor. Službu mohou zájemci začít využívat symbolicky právě na den zamilovaných 14. února, a to zcela zdarma. 

„Stále jsme přemýšleli, jak lidem umožnit seznámit se i v této době, kdy jsou kontakty omezené na minimum, ale touha lidí nebýt sám, samozřejmě nepřestává. Naopak v této době mnoho z nás zjišťuje, že nechce být samo, ale prakticky nemá možnost, jak a kde se seznámit,“ říká Kristýna Mertlová, majitelka seznamky Date2K a Tvoje láska. 

Koncept, se kterým seznamka Tvoje láska a Date2K přichází, kopíruje klasický speed dating. Pro každý termín se zaregistruje stejný počet mužů a žen v dané věkové kategorii. V konkrétní čas všechny klienty přivítá moderátor a nastaví pravidla. Každý pár má pro sebe vždy tři minuty a do uzavřených online randících místností je přesouvá moderátor. 

„V podstatě klasické stoly u rychlého rande, u kterých se muži střídají, nahrazují online uzavřené místnosti. Ostatní pravidla zůstávají stejná,“ popisuje Mertlová. 

Podle zástupců seznamky nabízí tato nová služba naději na seznámení i v době pandemie. Vše je totiž na profesionální úrovni řízené vztahovým koučem a navíc zcela bezpečné. Po skončení rychlého rande muži i ženy zaškrtnou své preference o protějšku a v případě oboustranného zájmu klientů je seznamka propojí a poskytne kontakty. 

Tento projekt nejen že reaguje na současnou situaci, ale také zcela zachovává individuální přístup ke každému klientovi a jeho preferencím. Navíc si nejsem vědoma, že v České republice nebo dokonce v Evropě obdobný koncept funguje,“ vysvětluje Mertlová. 

Jak uzavírá majitelka seznamky Mertlová, tak zájemci, kteří se potkají ve svých preferencích, mohou využít pro další online rande vztahového kouče, který klientům pomůže odstartovat své první společné rande. 

Adresa, na které se mohou klienti registrovat na online speed dating, je www.date2k.cz/speed-dating.

Internetová seznamka nejen pro hendikepované Tvoje láska funguje již čtvrtým rokem. Za tu dobu se na portálu registrovalo více než 2 tisíce klientů a majitelé mohou hovořit o stovkách párů, které si díky ní našlo partnera nebo kamaráda.

Date2K je internetová seznamka a vstoupila na trh v roce 2014 se zcela odlišným konceptem. Pro párování využívá unikátních matematických algoritmů. 

Klára Malá

Klíčová slova: