Sociální automobil pro Alku

19.02.2012 14:51

Vůz Renault Kangoo zapůjčila na šest let za symbolickou korunu ročně agentura Kompakt Poděbrady.

ALKA, o.p.s. dnes (16.2.) slavnostně převzala vůz Renault Kangoo. Tento automobil předala Českomoravská reklamní agentura KOMPAKT Poděbrady v rámci projektu „Sociální automobil“. Auto bude využíváno pro potřeby Centra péče o handicapované ALKA a Denní stacionář ALKA.  Kompakt s.r.o. nadále zůstává majitelem vozidla a auto společnosti zapůjčila na dobu 6 let za symbolickou korunu ročně.
Ředitelka, Mgr. Šárka Hájková říká: „ Jsme velice rádi, že jsme auto získali. Chtěla bych poděkovat firmě KOMPAKT, s.r.o. a hlavně všem firmám a společnostem, kteří se na realizaci tohoto projektu podíleli tím, že si zakoupili reklamní plochu na automobilu. Je to velice dobrý způsob, jak pomoci potřebným, neboť naše společnost pomáhá handicapovaným občanům z Příbrami a širokého okolí. Poděkování patří také Oblastní nemocnici Příbram, a.s., která nám pronajala garáž v areálu II. ONP, a. s.“.
 
Projekt sociálního auta podpořily tyto firmy:
Autometal, spol. s r.o., SeTeKoCAR s.r.o., Jatky Blovice s.r.o., Auto-Moto-Sport s.r.o., FREEDOM CB s.r.o., DISA Industries, s.r.o., M & P Zdravotnické potřeby s.r.o., Jan VÁCHA, DC RAVAK JIH, a.s., DUVE ČR, s.r.o., Sehaz Příbram s.r.o., INSTAV BAU s.r.o., TOMIS CZ, s.r.o., JV Projekt s.r.o., Doosan Bobcat Manufacturing s.r.o., Josef BEDŘICH spol. s r.o., FORMEN, spol. s r.o., Povltavské mlékárny, a.s., NOVADUS, spol. s r.o., VIVA spol. s r.o., Jiří Zajíček, Kooperativa pojišťovna, a.s., ELPLAST-KPZ Rokycany, spol. s r.o., ing. František Kuba, SCHWARZ, s.r.o., TEN ART spol. s r.o., VIBROS s.r.o., Jaroslav Paták – Autoškola, SOREX spol. s r.o., REPAS SERVIS s.r.o., ELISCH, s.r.o., TORUS Pb, s.r.o., DHL Global Forwarding (CZ) s.r.o., Webac Vibro, spol. s r.o., LB CEMIX, s.r.o., VHS Dobříš spol. s r.o., Autopark Milín, s.r.o., Motocentrum Milín, MT Stav, spol. s r.o., Příbramský deník.
 
Helena Holánková
Klíčová slova: