Smart Gospel 2015

Čtvrtý ročník benefičních gospelových koncertů proběhne v sobotu 28.listopadu 2015 od 18 hodin. současně v Praze, v Plzni, v Olomouci a v Ostravě.

Vstupné je dobrovolné. Výtěžek bude věnován na dofinancování pobytových akcí a asistenční služby pro děti se vzácným onemocněním- svalovou atrofií (SMA), které pro ně Kolpingova rodina Smečno chystá  na rok 2016.

Fotky z letošních akcí pro děti můžete vidět zde: https://www.youtube.com/watch?v=ySwtAhM-EmM&feature=youtu.be

Vstup do všech objektů je bezbariérový!! (podrobný popis objektů naleznete zde: https://www.facebook.com/events/898287930219602/ )

Pozvánky pro jednotlivá města ke stažení zde:
https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.909811752406999&type=1

Markéta Vlčková

 

Klíčová slova: 

Komentáře

proběhne 5. ročník benefičních gospelových koncertů SMArt gospel pro podporu dětí se SMA (spinální muskulární atrofií), a to v Praze, Plzni, Brně a Ostravě.

Všechny objekty jsou bezbariérové! Vstupné je dobrovolné.
http://www.osuuskunta82.net/keikat
Výtěžek bude opět věnován na dofinancování asistenční služby a programu pro děti se vzácnými nervosvalovými onemocněními - SMA a jinými vzácnými dystrofiemi na pobytových

Výtěžek bude věnován na dofinancování pobytových akcí a asistenční služby pro děti se vzácným onemocněním- svalovou atrofií (SMA), které pro ně Kolpingova https://riistetyt.com/ rodina Smečno chystá na rok 2016.

Fotky z letošních akcí pro děti můžete

I have read, the content is very practical, it gives me a lot of new meaning, I like the content of your article very well. I hope you will have many new posts to share wit I have read, the content is very practical, it gives me a lot of new meaning, I like http://canos.org/ the content of your article very well. I hope you will have many new posts to share wit I have read, the content is very practical, it gives me a lot of new meaning, I like the content of your article very well. I hope you will have many new posts to share wit

I visited Your blog and got a massive number of informative articles. I read many articles carefully and got the information that I had been looking for for a long time. Hope you will write such a helpful article in future. Thanks for writing.
https://tilinghobart.com
Tilers in Hobart

Stránky

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Image CAPTCHA
Napište písmena zobrazená na obrázku.