Rodina jako základ péče o osoby s duševním onemocněním

Projekt pražské organizace A DOMA nabízí klientům zdarma mnoho forem pomoci. Je určen lidem s duševním onemocněním od 18 let a jejich rodinám, kteří žijí v Praze. Mohou se do něj zapojit i mladí lidé s poruchami autismu, lidé s depresí či úzkostí nebo senioři s demencí.

Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií z Evropského sociálního fondu, operačního programu Zaměstnanost. Jedná se skutečně o jedinečný projekt, který řeší problematiku duševního onemocnění celostně a multidisciplinárně.

Poskytuje mnohé formy pomoci, například psychoterapii, novou formu neurostimulací- biofeedbacku, skupinové terapie, kurzy a svépomocné skupiny vedené odborníky. Klientům navíc mohou pomoct s mnoha otázkami naši mediátoři, právníci a fyzioterapeuti. 

Klienti za námi nemusí docházet a veškerá pomoc jim může být poskytnuta doma. Projekt je určen pro všechny duševní onemocnění u lidí nad 18 let a jejich rodin, kteří žijí v Praze. Bližší informace jsou uvedeny v přiloženém souboru.

Markéta Fecková

Klíčová slova: 

Komentáře

Hezký den, projekt vypadá velmi dobře, jen škoda, že je jen pro Pražské. Prosím nevíte jestli obdobně projekty pořádají i jinde. Zajímá mě hlavně Chonutov. Děkuji

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.