Relaxační pobyt u moře v Řecku

04.08.2012 21:23

Vhodný pro seniory a zájemce s nejrůznějšími handicapy (s výjimkou vozíčkářů) pořádá Svět jinak, jako bonus získaji zdarma krizovou kartu. 

Nabízíme Vám pohodový, relaxační zájezd do krásného, řeckého letoviska  Tola, které je na jihu poloostrova Peloponés.   
 
Jedná se o letecký 11 denní zájezd s polopenzí za pouhých 13.490 Kč, tutéž cenu zaplatíte  obvykle za 8 denní zájezd . Původní katalogová cena zájezdu je 17.600 Kč.
 
Zájezd je vhodný prakticky pro všechny typy zdravotních handicapů a také pro seniory. Není omezen věkem, můžete přibrat i přátele nebo děti a vnoučata. Pouze pro vozíčkáře bohužel vhodný není.
 
V uvedené ceně je  letenka z Prahy včetně tax (letištní, palivové a bezpečnostní), transfer z letiště do hotelu v místě pobytu, ubytování s polopenzí formou bufetu, komplexní cestovní pojištění u Evropské cestovní spořitelny(včetně případného storna ze zdravotních důvodů) a služby delegáta v místě pobytu. Cestovní kancelář je pojištěná podle zákona č. 159/99 Sb.
 
V hotelu jsou všechny pokoje vybavené vlastním sociálním zázemím, fénem, telefonem, klimatizací, trezorem, TV se satelitním příjmem a balkónem nebo terasou. Vzdálenost od písčité pláže s dobrým vstupem do moře je 100 m.
 
Jako bonus od nás dostanete zdarma krizovou kartu. Vyplňte dotazník a můžete udělat radost sobě nebo někomu blízkému. Krizová karta může být pro potřeby cestování ve dvojjazyčné verzi (česky/anglicky) nebo jen v češtině pro dlouhodobé použití. Jedná se o novinku na trhu, která je vhodná zejména pro seniory, handicapované osoby nebo i děti . Karta je nepřenosná, je určena pouze pro potřeby jedné osoby.
 
Pro mimopražské zájemce o zájezd nabízí cestovní kancelář svoji síť svozů na letiště z celé republiky. Svozy jsou poskytovány účastníkům našeho zájezdu zdarma.
 
Jsme přesvědčeni, že podmínky relaxačního zájezdu, které vám nabízíme, jsou mimořádně příznivé. Doporučujeme, abyste dlouho neváhali, protože počet rezervovaných míst je omezený. Na webových stránkách www.svetjinak a také na www.krizovakarta najdete další informace o zájezdu a také formuláře k vyplnění žádosti o krizovou kartu.
 
Pokud o zájezd máte zájem, napište nám na e-mail: info@krizovakarta.cz nebo zavolejte na mobil 604 918 104 nebo 775 993 324.
 
 
 
Klíčová slova: