Puzzlemánie pojedenácté

Soutěž ve skládání puzzle na čas pro všechny generace, včetně dětí a dospělých se zdravotním znevýhodněním, odstartuje 9. listopadu ve 12 h v pražském Europarku.

Letošní ročník bude výjimečný tím, že během programu pokřtí patroni Andrea Verešová a Miroslav Šimůnek knihu „Andílci – pohádky z obláčků“ autorky Lucie Stehlíkové.

Z prodeje knihy a dalších dárků pro děti budou následně podpořeny projekty určené dětem ze sociálně znevýhodněného prostředí z Komunitního centra Motýlek.

Těšit se můžete kromě skládání puzzle na autogramiádu a setkání s patrony knížky, doprovodný program a tradiční soutěž o vůz Peugeot na celý týden od Pežoťáka ze Strašnic.

Po celý týden před soutěží, tedy od 4. 11., můžete nakreslit obrázek andělíčka na kapotu vozu a vyvěšením fotografie na FB Puzzlemánie pak usilovat o sympatie u poroty.

Výherce vyhlásíme a obdarujeme v den akce 9. 11. Současně také můžete přispět do sbírkové kasičky zakoupením anděla či motýlka na okno. Aby soutěž probíhala regulérně a sbírka byla v bezpečí, pomohou partneři z Eurosecuru.

Vše o soutěži a přihlášky: www.puzzlemanie.com

Erika Vosáhlová

 

Klíčová slova: 

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.