Příběhy z pohovky

Knihu s podtitulem Psychoterapie v komiksu vydalo nakladatelství Portál, dva čtenáři ji dostanou zdarma. A všichni mohou využít Den D, kdy až do 21. listopadu je možné pořídit v  e-shopu Portálu vše kromě e-knih se slevou 20 procent. 

Ve středu 16., pátek 18. a pondělí 21. listopadu platí sleva i v pražských knihkupectvích nakladatelství Portál.

Ale zpět ke knize Philippy Perry Příběhy z pohovky. 

Přemýšlíte o tom, že byste chtěli navštívit psychoterapeuta? Nebo by vás lákalo stát se muškou na zdi jeho pracovny, kde byste mohli nerušeně pozorovat, co všechno se během sezení děje?

Komiks Philippy Perry vám ukáže, jak to v terapii chodí. Zjistíte, že je běžné, že se vy i váš terapeut během sezení odmlčíte, že pokud si někdy neporozumíte, není to konec světa, a určitě ne terapie. Že je běžné, když se budete chvilku cítit nervózně, úzkostně, nebo naopak bujaře, to když najednou přijdete na to, co možná stojí za vašimi obtížemi. 

Terapeutka Pat, v sandálech obutá milovnice koček, začíná pracovat s ambiciózním advokátem Jamesem, kterého do terapie dovedlo neustálé nutkání strčit si v obchodě jen tak něco bez placení do kapsy. Být advokátem a kleptomanem je trochu trapné, že?

Pat ale rozhodně nezastává mravokárný přístup, a i když se jejich setkávání neobejde bez trapných chvilek ticha a nejistoty, stane se časem její pracovna místem, kde James najde odpovědi na některé své otázky. Odpoví si na ně sám, tak to v psychoterapii chodí.

Více informací o knize je na stránkách Portálu.  Zdarma ji získají dva čtenáři, kteří pošlou na adresu info@helpnet.cz mail se svou poštovní adresou a do předmětu uvedou Výhra 143. Vyhrají ti dva, jejichž mail dorazí jako 5. a 13. v pořadí.

Knihu Proč volíme psychopaty z minulého kola dostanou Romana Blatná z Příhonu a Daniela Jeníčková z Prahy. 

Klíčová slova: