Premiéra s Hovorem pro neslyšící

28.05.2012 23:44

První tematickou prezentací, která se uskuteční v nově otevřeném obchodě O2 v pražském obchodním centru Chodov, bude představení služby Hovor pro neslyšící. Tato linka funguje již od roku 1997 a je v provozu 24 hodin denně 7 dní v týdnu zdarma, ale ne všichni potenciální uživatelé o ní dosud vědí. Krátké představení linky proběhne 4. června v 11.00, v 15.00 a v 18.00.

Nový obchod je výjmečný nejen svou rozlohou,ale také celým konceptem. Jedná se o tzv. experience store. Jak již anglický název napovídá, v obchodě jde především o zákaznickou zkušenost. Součástí obchodu je proto také interaktivní zóna a v rámci pravidelného programu se budou pořádat i krátké tematické prezentace.

Při představení služby Hovor pro neslyšící 4. června budou moci zájemci nejen pohovořit s pracovníky z linky, ale v případě zájmu se k využívání linky i zaregistrovat. K dispozici bude tlumočník do znakového jazyka. Návštěvníci mohou rovněž využít služeb O2 Guru, kteří jim rádi poradí s tím, co je konkrétně pálí. Guru může využít každý, i když není zákazníkem O2, tato služba je zdarma.

Tlumočník bude k dispozici po celý den mezi 11.00-18.30, se sluchově postiženými zájemci, kteří nekomunikují znakovým jazykem, jsou připraveni O2 Guru se domlouvat pomocí psaní na klávesnici. 

Více informací o experience store a možnost rezervovat si O2 Guru najdete zde, informace o lince Hovor pro neslyšící pak zde.

(wr)

Klíčová slova: