Práce v Liberci a Jablonci

Rytmus Liberec, o. p. s., přijme do týmu pracovníka/pracovnici na pozici: pracovní konzultant/ka (koordinátor/ka aktivit organizace).

Místo: Liberec, Jablonec

Úvazek: plný – 8 hodin

Nabízíme:

- zajímavou, různorodou a kreativní práci v kanceláři i v terénu

- zaškolení, metodické vedení, supervizi a další rozvoj a vzdělávání

- dovolená navíc, home office, teambuilding

- mobilní telefon s neomezeným tarifem, i k osobnímu užívání

Náplň práce:

- individuální i skupinová práce s lidmi se zdravotním znevýhodněním za účelem jejich osamostatnění se a podpora při hledání a získání zaměstnání. Více na www.rytmusliberec.cz

- spolupráce se zaměstnavateli, sociálními službami, školami a ostatními institucemi, rodinnými příslušníky, opatrovníky

- prezentace služby veřejnosti

- koordinace a plánování aktivit organizace (supervize, vzdělávací aktivity pro uživatele i  pracovníky, workshopy)

- spolupráce při PR organizace

- vyhledávání a komunikace s externími specialisty různých oborů

Požadavky:

- odborná způsobilost dle zákona o sociálních službách 108/2006 Sb. – § 110 sociální pracovník, nebo § 116 pracovník v sociálních službách

- možný souběh s dokončovaným studijním oborem

- praxe v oboru výhodou

- zodpovědný přístup k práci, tvořivé a otevřené myšlení, samostatnost, aktivní přístup k řešení úkolů, komunikační schopnosti, flexibilita, trpělivost, empatie,  schopnost pracovat samostatně i v týmu

- uživatelská znalost PC (Word, internet, Excel, Power Point)

- ochota učit se novým věcem

- výhodou ŘP sk. B

Nástupní plat: od 23 000 do 27 000 Kč při plném úvazku

Nástup: od června, případně dle dohody

Kontakt:  Bc. Josef Čonka – 776 889 775

Životopis a motivační dopis zasílejte na rytmusliberec@seznam.cz, do 17. 5. 2021, vybraní uchazeči budou telefonicky přizvání k výběrovému řízení. Termín bude upřesněn.

Zaměstnavatel si vyhrazuje právo výběrové řízení kdykoliv zrušit.