Pomůcky pro osoby se zdravotním postižením

23.06.2014 21:24

Publikace, kterou vydala Národní rada osob se zdravotním postižením ČR, zachycuje aktuální stav po vydání několika zákonů a prováděcích vyhlášek, které vstoupily v platnost počínaje 1. lednem 2012, v některých případech od jiného data.

Tato publikace volně navazuje na její velmi úspěšnou a poptávanou předchůdkyni, kterou NRZP ČR vydala v roce 2005 pod názvem „Pomůcky pro zdravotně postižené“. Klade si za cíl nejen laickou, ale i odbornou veřejnost seznámit s novou, nyní platnou legislativou, ale zároveň i uživatelům pomůcek co nejvíce pomoci při výběru, získání a úhradě té „jejich“ kompenzační pomůcky, jež jim bude plně vyhovovat a perfektně sloužit.

Pokud vás tato problematika zajímá a je pro vás aktuální, a to ať už z pohledu uživatele pomůcek, který plánuje pořídit si novou místo té, která už dosloužila, nebo z pohledu odborníka, který se výběrem, doporučením, či distribucí pomůcek profesionálně zabývá, objednejte si publikaci na tel. čísle 266 753 421, emailem na adrese m.kubickova@nrzp.cz, nebo písemně na adrese NRZP ČR, Partyzánská 7, 170 00 Praha 7.

 

>OBSAH PUBLIKACE ve formátu DOC naleznete ZDE.

 

DODATEK K PUBLIKACI č. 1. ČTĚTE ZDE (formát DOC).