Podporované zaměstnávání Formika

Volnou kapacitu v sociální službě nabízí lidem od 18 do 65 let žijícím na území hl. m. Prahy FOSA, o.p.s.

Posláním sociální služby je poskytovat lidem se znevýhodněním na trhu práce takovou podporu, aby mohli pracovat za stejných podmínek jako ostatní lidé a společně s nimi.

Služba je určena lidem od 18 do 65 let žijícím na území hl. m. Prahy, kteří nemohou získat nebo si udržet vhodné a stabilní pracovní uplatnění na otevřeném trhu práce z důvodu snížené úrovně dovedností k tomu potřebných.

Službu využívají především lidé se zdravotním postižením, zdravotní postižení však není podmínkou pro poskytování služby.

Cílem služby je získat vhodné a stabilní pracovní uplatnění na otevřeném (nechráněném) trhu práce, to znamená na základě pracovně právního vztahu, na dobu delší než 1 rok, za odpovídající mzdu, mezi lidmi bez postižení, vyhovující jeho předpokladům a představám, a zároveň si zvýšit nebo získat dovednosti k tomu potřebné.

V případě zájmu o službu kontaktujte vedoucí služby Pavlínu Štípkovou (775 350 116, stipkova@fosaops.org) anebo zástupkyni vedoucí Petru Cihelkovou (736 510 701, cihelkova@fosaops.org).

Více Informací najdete na uvedených kontaktech anebo webových stránkách společnosti Fosa. 

Klíčová slova: 

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.