PC kurz pro začátečníky ve Znojmě

Bezplatný kurz je určený pro lidi se zdravotním postižením s trvalým bydlištěm v Jihomoravském nebo Zlínském kraji, kteří jsou ve věku od 50 do 64 let, nebo mají nízký stupeň vzdělání.

V září / říjnu 2019 pořádá Svaz tělesně postižených v České republice z. s. ve Znojmě v rámci projektu „Práce - součást aktivního života“ počítačový kurz pro začátečníky.

V průběhu kurzu se účastníci naučí základům ovládání PC a nejčastěji používaných počítačových programů (internet a elektronická pošta, MS Windows, MS Word, MS Excel). Výuka v celkovém rozsahu 40 hodin bude probíhat v malé skupině, aby mohl být zajištěn individuální přístup ke všem účastníkům. Kurz je akreditovaný jako rekvalifikační a pro účastníky je zcela zdarma.

Kurz se bude konat na adrese Zámečnická 320/10, 669 02 Znojmo, přesný termín konání kurzu bude upřesněn.

Pokud byste měli zájem se kurzu zúčastnit, kontaktujte nás prosím co nejdříve – poskytneme vám podrobnější informace o kurzu a možnosti účasti. Kontakt: Marta Holátková, tel.: 725 822 051, e-mail: martaholatkova@seznam.cz.

Na tento projekt č. CZ.03.1.48/0.0/0.0/16_068/0007132 je poskytována finanční podpora z Evropské unie, Operačního programu Zaměstnanost a Evropského sociálního fondu.

Klíčová slova: 

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.