Nový běh on-line kurzu pro rodinné pečující

Připravila Česká Alzheimerovská společnost, první přednáška proběhne 11. května.

Máte v rodině někoho s Alzheimerovou nemocí či jinou formou demence? Snažíte se mu zajistit co nejlepší péči v domácím prostředí? Pak jsme právě pro vás připravili on-line kurz pro rodinné pečující.

Chceme vám být ve vašem nelehkém úkolu oporou a pomocí. Všem rodinným pečujícím doporučujeme náš intenzivní šestnáctihodinový kurz, během něhož vám naši zkušení lektoři nabídnou základní znalosti a dovednosti, které vám péči o člověka s demencí v domácím prostředí usnadní.

Seznámíte se s tématy jako Úvod do problematiky demence, Zdroje pomoci, Komunikace s lidmi s demencí, Denní aktivity s lidmi s demencí, Inkontinence a mikční režim, Úpravy domácího prostředí, Význam výživy při péči o člověka s demencí, Domácí péče o člověka s demencí očima rodinného pečujícího a v neposlední řadě i Jak pečovat o sebe.

Kurz bude probíhat on-line na platformě Teams formou dvouhodinových přednášek vždy dvakrát týdně v úterý a ve čtvrtek od 17:30 do 19:00.

První přednáška proběhne v úterý 11. května a poslední ve čtvrtek 3. června. Přihlásit se můžete na celý kurz, nebo jen na vybrané přednášky (viz podrobný program kurzu). 

Podrobný program, více informací o ceně kurzu a přihlášku naleznete na stránce kurzu.

Klíčová slova: