Nenásilná komunikace v praxi

Knihu vydalo nakladatelství Portál, dva čtenáři Helpnetu ji dostanou zdarma.

Čeká vás nepříjemné setkání se šéfem. Právě vám volala učitelka a stěžovala si na vaše dítě. Pohádali jste se s partnerem. Co uděláte?

Pro takové situace vytvořil autor svou slavnou nenásilnou komunikaci. Kniha je souborem kratších textů a pokrývá škálu témat od řešení konfliktů přes práci s hněvem, s duchovností či s láskou a vztahy až po výchovu dětí.

Marshall Rosenberg byl americký psycholog, mediátor, autor a učitel, který vytvořil metodu nenásilné komunikace, tj. proces, který podporuje partnerství a pomáhá řešit konflikty ve vztazích a v komunitách. V Portále vyšly jeho knihy Nenásilná komunikace, Co řeknete, změní váš svět a Nenásilná komunikace a moc. 

Více informací o knize je na  stránkách Portálu.  Zdarma ji dostanou dva čtenáři, kteří pošlou na adresu info@helpnet.cz mail se svou poštovní adresou a do předmětu uvedou Výhra 123. Vyhrají ti dva, jejichž mail dorazí jako 1. a 23. v pořadí.

Knihu Montessori školka. Jak to v ní chodí? z minulého kola dostanou Jana Pavlíčková z Rakovníka a Martina Kurfürstová z Loučan.

Klíčová slova: