Největší akce pro seniory

14.08.2012 15:43

Eva Pilarová, Karel Štědrý, Pavlína Filipovská, Naďa Konvalinková, Květa Fialová, Eva a Vašek, Václav Postránecký a další umělci vystoupí ve dnech 5. – 6. října 2012 na veletrhu pro péči a aktivní život seniorů SENIOR PRAHA a kulturním festivalu SENIOR FEST, které se konají na Výstavišti v Praze Holešovicích vždy od 10 do 18 hodin.

Pestrá bude nabídka lázeňských pobytů,zájezdů, zdravotních pomůcek a potřeb či léčebné kosmetiky za speciální veletržní ceny. K dispozici budou bezplatné poradny na téma péče o zdraví, zrak, chrup, výživové poradenství, prvnípomoc či cvičení pro seniory. Navštívit můžete přednášku MUDr. Martina Fučíka, primáře pražské oční kliniky Gemini – očního chirurga s dlouholetou praxí v operativní léčbě šedého zákalu. MUDr. Tamara Tošnerová provede zájemce přednáškovým blokem Tvořivost celým životem, Ing. Danuše Steinová představí možnosti trénování paměti. Své programy pro seniory i pro děti představí Policie ČR, Hasičský záchranný sbor či Český červený kříž.
Druhý den proběhne populární běh seniorů Seniorská míle, jehož patronkou je paní Dana Zátopková. Běh krásným prostředím Královské obory – Stromovky je obohacen i o procházku a také o kratší běh seniorů s vnoučaty – Minimíli. Programem Vás po oba dny provede Eduard Hrubeš. Vstupné na veletrh a festival je pouhých 20 Kč a navíc v pátek i v sobotu proběhne slosování vstupenek o krásné ceny. Společně oslavíme Mezinárodní den seniorů, proto vezměte i své přátele, rodinu a známé s sebou a přijďte si zpříjemnit podzimní dny.
Více informací naleznete na www.seniorpraha.cz
Klíčová slova: