Nabídka odborných kurzů A DOMA z.s.

V únoru budou dva: Role a dovednosti Rodinného průvodce v systému case managementu a Sociálně zdravotní pomezí ve vztahu k potřebám rodinných pečujících.

Akreditovaný kurz Role a dovednosti Rodinného průvodce v systému case managementu

Termín: 15. 2. 2022 od 10:00

Místo: A DOMA, Na Strži 1683/40, Praha 4

Nabízíme Vám akreditovaný kurz určený pro sociální pracovníky, kteří vstupují do domácího prostředí pečující osoby (neformální pečující) a potřebují budovat vztah s pečující osobou, identifikovat problematické oblasti, s kterými se pečující při pečování setkávají. Důležitost hraje detailní znalost rodinného prostředí v minulosti a současnosti nejen u hlavní pečující osoby, ale i vedlejších pečovatelů, kteří se na péči podílí a návazná spolupráce s multidisciplinárním týmem. Na příkladech dobré praxe budou představeny negativní aspekty při pečování, s názornou ukázkou vytvoření Plánu podpory a Dotazníkem, který mapuje vývoj pečování s dalším vyhodnocením.

Cena: 1.950 Kč

Registrovat se můžete na pr@a-doma.cz, kde Vám zodpovíme i případné dotazy. 

https://a-doma.cz

 

Akreditovaný kurz Sociálně zdravotní pomezí ve vztahu k potřebám rodinných pečujících

Termín: 22. 2. 2022 od 10:00 nebo 17. 3. 2022 od 10:00

Místo: A DOMA, Na Strži 1683/40, Praha 4

Nabízíme Vám akreditovaný kurz pro sociální pracovníky, pracovníky v sociálních službách a neformálně pečující, kteří se podílí na zajištění péče a podpory rodinným pečujícím v rámci potřeb z oblasti sociálně zdravotní činnosti. Důležitou roli zde hraje osvojení si znalostí a dovedností orientovat se v kontextu specifických potřeb, které vyplývají z nejčastějších zdravotních omezení opečovávaných osob. Propojit nároky, které vyplývají ze zdravotních služeb se sociální potřebností rodinných pečujících ve prospěch jejich blízkých. 

Cena: 1.950 Kč

Registrovat se můžete na pr@a-doma.cz, kde Vám zodpovíme i případné dotazy. 

https://a-doma.cz

Klíčová slova: