Na Autosalonu 2013 v Brně opět prezentace projektu ŠKODA Handy

04.04.2013 11:55

Protože generálním partnerem projektu je společnost ŠKODA Auto, vystavuje Car Club osobní vůz ŠKODA Roomster v úpravě pro hendikepované v bezprostředním sousedství pavilónu mladoboleslavské automobilky.

„Obnovení mobility a integrace hendikepovaných občanů zpět do plnohodnotného života je klíčovou součástí aktivit společnosti CAR CLUB, která současně nabízí zdravotně postiženým občanům komplexní služby,“ prohlásil výkonný ředitel společnosti CAR CLUB Jaroslav Hampl. Jak dodal, „se společností ŠKODA Auto jednáme o rozšíření našich aktivit na další značkové dealery v zájmu ještě větší dostupnosti služeb hendikepovaným“.
 
Dalším letošním novým projektem společnosti CAR CLUB je mimořádně atraktivní nabídka pojištění. „Díky partnerství s Českou pojišťovnou nabízí CAR CLUB prostřednictvím svého projektu Handy Card pro všechny občany s uznaným zdravotním hendikepem nejvýhodnější pojištění všeho druhu na českém trhu se 40procentní slevou,“ řekl Jaroslav Hampl.     
CAR CLUB své služby hendikepovaným poskytuje prostřednictvím svých Obchodních center, která jsou umístěná u vybrané značkové dealerské sítě ŠKODA v Praze, Brně, Hradci Králové, Ostravě, Olomouci, Plzni, Českých Budějovicích, Děčíně, Zlíně a Chlumci nad Cidlinou. S ohledem na státní podporu až 200 tisíc korun a odečet DPH na pořízení osobního vozu pro hendikepované lze např. základní verzi ŠKODA Fabia pořídit i bez jakýchkoli vlastních prostředků.
 
Jako prodejce a současně též poradce CAR CLUB zaměstnává výhradně hendikepované pracovníky, kteří dobře chápou potřeby svých zákazníků. Služby, které Obchodní centra nabízejí, jsou velmi komplexní:  
 
     poradenství a přímá pomoc při zpracovávání žádostí u poskytovatele státního příspěvku;
     pomoc při výběru vozu dle druhu postižení a předpokládaného vývoje onemocnění;
     zajištění potřebných úprav řízení dle druhu postižení v místě prodeje a zajištění servisu
       těchto úprav partnerskými společnostmi;
     finanční služby pro dofinancování koupě vozu;
     pojištění státního příspěvku na motorové vozidlo a na úpravu motorového vozidla pro hendikepované;
     všechny druhy pojištění, zejména zvýhodněné produkty České pojišťovny, se 40procentní slevou na všechny druhy pojistek pro hendikepované;
     zajištění pravidelného a zvýhodněného servisu vozidla na místě prodeje;
     pořízení věrnostní, informační a slevové karty Handy Card
     protiúčet - možnost výkupu ojetého vozidla;
     program kompenzačních pomůcek atd.
 
 
Jak dodal ředitel Hampl, CAR CLUB nabízí hendikepovaným také velký výběr ojetých vozů, protože nabízí společnostem za výhodných podmínek operativního leasingu nové vozy, jež – s ohledem na nadpoloviční počet ZTP/P zaměstnanců společnosti CAR CLUB – plní podmínky tzv. náhradního plnění. „Tak si vytváříme potřebnou zásobu kvalitních zánovních vozů s jasnou historií, na něž hendikepované mohou  cenově dosáhnout, protože i mezi hendikepovanými jsou fandové na auta.“
 
Vedle řady ocenění získal projekt CAR CLUB v roce 2012 jako první firma v republice mezinárodní a národní certifikát pro systém managementu společenské odpovědnosti.

Milan Smutný

Klíčová slova: