MOSTY 2014

Cena NRZP ČR je určena pro projekty a osobnosti, které dlouhodobě pomáhají osobám se zdravotním postižením v integraci do společnosti. Nominace lze předkládat do 31. prosince 2014.

Za rok 2014 budou uděleny ceny ve třech kategoriích, a to pro projekty, které realizují instituce veřejná správy, dále pro projekty, které realizují nestátní subjekty. Třetí kategorie je určena pro osobnosti hnutí osob se zdravotním postižením. Na uvedeném odkazu  http://www.nrzp.cz/projekty/cena-mosty.html  si můžete najít a stáhnout nominační arch na cenu MOSTY za rok 2014 a dále se můžete seznámit se soutěžním řádem.

Návrhy je možné poslat pouze poštou na nominačním archu, který si stáhnete z uvedeného odkazu. Nominace posílejte na adresu NRZP ČR, Jan Chudý, Partyzánská 1/7, 170 00 Praha 7.

Na cenu MOSTY může nominovat každá fyzická i právnická osoba a je možné také, aby realizátor projektu nominoval svůj projekt. Prosím, nebojte se nominovat.

Slavnostní předávání cen se uskuteční ve čtvrtek 19. března 2015 od 15 hodin v Brně, v hotelu Voroněž. Nad předáváním cen převzali záštitu paní velvyslankyně Ing. Livia Klausová a hejtman Jihomoravského kraje JUDr. Michal Hašek.

Václav Krása

Klíčová slova: 

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.