Mládež v akci

09.02.2013 19:10

Zájemci o bezplatnou účast na mezinárodním setkání mladých lidí ve věku 18 - 25 let se mohou hlásit do 20. února, setkání se zajímavým programem proběhne 12. až 20. dubna ve Střelských Hošticích, ubytování je bezbariérové a k dispozici budou dobrovolní asistenti.

V rámci projektu „I'm able, youth able, we are able" programu Mládež v Akci! se letos na jaře odehraje setkání mladých lidí z různých zemí se záměrem dokázat si, že ať jsme lidé pocházející z různých poměrů a s odlišnými životními příběhy, tak jsme rozhodně schopni dosáhnout svých cílů - jsme zkrátka YOUTH ABLE!:)

O co se jedná?

Mezinárodní setkání mladých lidí v České Republice
Kdo se může zúčastnit? 24 mladých lidí mezi 18 - 25 lety z ČR (6 účastníků), Maďarska (6), Španělska (6) a Turecka (6) bez ohledu na pohlaví, náboženství, vzdělání, zdravotní stav
Podmínka: Základní znalost angličtiny a zájem účastnit se programu
Kdy? 12. - 20.4.2013
Kde? Střelské Hoštice, Jihočeský kraj

Program aneb co nás čeká a nemine? Bohatý program plný poznávacích, seberozvojových, zábavních i vzdělávacích aktivit a workshopů vedoucích k vytvoření jednodenní výstavy fotografií vytvořených během setkání. Jen tak namátkou z programu: budeme se učit základním fotografickým pravidlům, ochutnáme cizokrajná jídla našich spoluúčastníků, zlepšíme naše prezentační dovednosti a vyzkoušíme si, jak lze použít výstavu jako komunikačního nástroje. Pro zpestření programu se vydáme na výlet a zbude jistě čas i na volnou zábavu Program a komunikace bude probíhat v anglickém jazyce.

Co je hrazeno?

Ubytování
Stravování
Program včetně výletu
Pojištění
70 % cestovních nákladů z místa bydliště do místa konání

Co musím udělat pro to, abych se mohl účastnit? Zaslat své CV a motivační dopis na email: youth.able@email.cz
nejpozději do 20.2.2013.

Další informace na stránkách projektu.

Klíčová slova: