Mimořádný grant Nadace J&T

Cílem je podpořit rodiny s dětmi, které se z důvodu poklesu či ztráty příjmu, způsobené vlivem současných vládních opatření, ocitly v tíživé životní situaci. 

V rámci grantu podpoříme rodiny s dětmi v celkové výši 3 000 000 Kč.

Cílová skupina

Cílovou skupinou jsou rodiny s dětmi do 15 let, s trvalým pobytem na území ČR, jejichž celkový měsíční příjem nepřekročí v době mimořádných opatření částku 20 000 Kč.

Poskytnutý příspěvek

Jedná se o jednorázový příspěvek do maximální výše 15 000 Kč, který bude poskytnut na pomoc s úhradou nájmu, popřípadě splátkou hypotéky na nemovitost, v níž rodina v současnosti bydlí.

Příjem žádostí

Doba trvání grantu: 20. 3. 2020 – 20. 5. 2020, nebo do vyčerpání rozpočtu.

Podmínky udělení příspěvku

'On-line žádost pro rodiny s dětmi k mimořádnému grantu

 

Klíčová slova: 

Komentáře

Dobrý den,jsem svobodná maminka,starám se o dvouletého syna,jehož otec o něj nemá a nemel zájem od narození,peníze neplatí.Dozvedela jsem se od kamarádky o této možnosti využít jednorázový příspěvek v tíživé situaci,proto zasílám i já požadavek.
Moc děkuji

Mám tíživé životní situace, manžel byl na pracovní podpoře 5 měsíců. Šel na pervu prohlídkou jak doktor zaimel padozru co u manžela je tuberkulóza. Už 3 týdnu je v zavženoum ambulance ve Hrušovskem Sanatoriume. Stihnulismese z Maďarska už dva roky jak. Dcera chodí tadi ve Valašském Meziříčí do školy. Máme být pronájem a tak jako zaměstnaná a pracují jejím jsem samá, to nestačí mně to moc. Pomůžete mně milník Vás. A ještě mám dlouhé před šefom, splátky za perníčků baňku. Děkuji.

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.