Mami, kdy už konečně umřeš?

Bestseller Martiny Rosenberg vydalo nakladatelství Portál, dva čtenáři Helpnetu ji dostanou zdarma. 

Autorka v knize vypráví svůj příběh o tom, jak se starala o svou matku, která trpěla demencí. Snažila se dělat všechno správně, ale musela se vyrovnávat s tím, že její matka se pomalu, ale jistě začala stávat neznámým člověkem. Žena, kterou kdysi milovala, už zmizela, najednou tu místo ní byla dementní osoba, která trápila své okolí záchvaty agrese.

Jednoho dne se Martina přistihla, že říká: „Mami, teď už můžeš jít. Prosím, jdi už.“ Martinin příběh není ojedinělý a její kniha se v Německu krátce po svém vydání stala bestsellerem.

Více informací o knize je na stránkách Portálu. Nakladatelství ji zašle bezplatně dvěma čtenářům Helpnetu, kteří pošlou na adresu info@helpnet.cz mail se svou poštovní adresou a do předmětu uvedou Výhra 46. Vyhrají ti dva, jejichž mail dorazí jako 1. a 46. v pořadí.

Knihu Kudy do pohody z minulého kola dostanou Radka Březíková z Hranic a Katarína Hurychová z Terezína. 

 

Klíčová slova: 

Komentáře

Dobrý den, jsem dobrovolnice pražského hospicu a autorku plně chápu, neodsuzuji. Únava, vyčerpání a bezmoc nám vloží do úst slova, která bychom nikdy...co by kdyby zkrátka nefunguje. Děkuji, že vychází další zajímavý titul
S přáním příjemného dne Vám i Vašim návštěvníkům
S úctou
Bohumila

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.