Koučink – čas (pro váš) růst

14.01.2012 19:15

Program je určen pouze pro pracovníky neziskových organizací, registrovat se lze do vyčerpání kapacity 25 míst.

Druhý ročník program Koučink – čas (pro váš) růst je aktivitou nového Fondu Koučink a přivádí k sobě na jedné straně zájem manažerů nevládních organizací o koučink, který však komplikují omezené finanční možnosti organizací, na druhé straně pak kouče – jak ty začínající, kteří hledají své první klienty, tak i zkušené kouče, kteří si takto chtějí zvyšovat svou kvalifikaci.

Program navazuje na vizi Koučink Centra usilující o to, aby se koučink – schopnost plně využít své dovednosti, tvořivost a talent – stal vlastním každému člověku a aby se koučovací přístup stal běžnou součástí chování naší společnosti.

Co vás čeká?

Jakmile se zaregistrujete, je zaznemenán datum a čas vašeho přihlášení. Účastníci budou registrováni v pořadí, ve kterém se budou registrovat až do vyčerpání kapacity (25 míst). Rada programu má právo vyřadit nevhodné uchazeče.*

Po přijetí do programu vás pozveme na setkání, kde se seznámíte s principy koučinku – což vám pomůže lépe si vybrat svého vlastního kouče.

Dále obdržíte stručný manuál programu a přístup k databázi koučů. Z databáze koučů, kteří se rozhodli k projektu připojit, si vyberete toho svého a domluvíte si schůzku. Koučové jsou připraveni poskytovat své služby za minimální mzdu, za 100 Kč za hodinu, případně za úhradu v rozsahu několika stokorun za hodinu (max. 500 Kč/hod). Záleží zcela na vzájemné dohodě.

* To znamená uchazeče, kteří nebudou vyhovovat nastavení cílové skupiny, případně bude mít pochybnosti o jejich připravenosti a dostatečné časové kapacitě. Z každé organizace se může účastnit pouze jeden člověk (a to ten, který se přihlási první). Zároveň budou upřednostněni ti uchazeči, kteří se programu dosud neúčastnili.

Kdo se může přihlásit?

Program je určen pouze pro pracovníky neziskových organizací, a to především pro ty, kteří pracují na manažerských nebo specialistických pozicích. Tedy pracovníky, kteří zpracovávají samostatnou a ucelenou agendu, za kterou zodpovídají. Délka praxe není podstatná.

Organizace, která ho zaměstnává by měla mít cca 10 zaměstnanců nebo by měla pracovat s dobrovolníky, externisty apod., zvýší se tak možnost ”pákového efektu”.

Vyplněnou přihlášku odešlete na e-mail hana.vosmikova@nadacevia.cz
a zaregistrujte se na registrační stránce.
Pamatujte, že je k dispozici 25 míst a účastníky budeme registrovat podle data a času registrace.

text vyhlášení ke stažení (doc, 66.5 kB)
formulář ke stažení (doc, 62.5 kB)

Zdroj: Nadace VIA

Klíčová slova: