Konference INSPO v náhradním termínu 10. dubna 2021

S ohledem na aktuální pandemickou situaci a na účastníky konference, kteří z velké většiny představují ze zdravotního hlediska rizikovou skupinu, rozhodli organizátoři o opětovném odložení jubilejního 20. ročníku konference INSPO o technologiích pro osoby se specifickými potřebami. Místo 12. října 2020 se uskuteční (doufejme) v sobotu 10. dubna 2021.

"Abychom udrželli určitou kontinuitu, na 12. říjen připravíme dvouhodinový stream, během něhož představíme některé zajímavé novinky z oblasti asistivních technologií a udělíme Cenu Nadace Vodafone Rafael za ICT inovace pro kvalitnější život lidí se zdravotním postižením​," uvedl Richard Stonavský, předseda správní rady Nadace Vodafone, která je již sedmým rokem generálním partnerem konference INSPO.  

Stream bude možné sledovat na inspo.cz, nadacevodafone.cz a na příslušných facebookových profilech. 

Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti pro dubnový termín. Pokud na jaře bude situace příznivější a omezení týkající se maximálního počtu 500 účastníků se zmírní, pak by bylo reálné výrazně překonat rekord 521 účastníků v posledním ročníku konference. 

Klíčová slova: