Kino Metropol bude prodávat punč pro SONS Olomouc

Stánek Dobrého místa pro Život na Horním náměstí v Olomouci nabídne 2. prosince punč, cukrovinky, koláčky, vánoční ozdoby aj.

Výtěžek z prodeje bude použit na činnost Oblastní odbočky Sjednocené organizace nevidomých a slabozrakých, která sídlí na I.P. Pavlova 69 v Olomouci.          

Od 16:00 do 22:00 příchozí navíc čeká netradiční prodej s možností získání zajímavých bonusů, třeba i dárků, soutěž o ceny a další překvapení (jaká zatím nemůžeme prozradit).

Odpoledne předvánoční atmosféru podpoří  z blízkého podia příjemnou folkovou hudbou i Pavel Dobeš.

Spolupráce mezi Kinem Metropol a Oblastní odbočkou započala letos v květnu, kdy byl společně uspořádán úspěšný koncert zrakově postižených hudebníků. Vystoupili členové hudební skupiny KYKLOPband a nevidomý zpěvák Marek Cabák se svou skupinou  Phil Collins revival.

„Protože jsme při přípravě koncertu navázali s pracovníky SONSu osobní kontakty a protože nás zaujal zejména Marek Cabák, byl náš výběr organizace, kterou podpoříme v rámci předvánočního prodeje punče ve stánku Dobrého místa pro život jednoduchý. Rozhodli jsme se pro SONS“ – říká ředitelka Kina Metropol Zuzana Krylová.

Vedení Kina Metropol a jeho zaměstnanci jsou velmi vstřícní  vůči charitativním aktivitám.  Umožnili uspořádat za příznivých podmínek několika olomouckým neziskovým organizacím, ale i Dětskému domovu, celou řadu benefičních koncertů a představení pro veřejnost. Nabídka filmových představení a koncertů Kina Metropol:  http://www.kinometropol.cz/

Oblastní odbočka Sjednocené organizace nevidomých a slabozrakých  v Olomouci, kterou zaměstnanci Kina Metropol prodejem ve stánku podpoří, je spolek pomáhající nevidomým a jinak těžce zrakově postiženým občanům při řešení nepříznivé životní situace z důvodu zrakového handicapu.

Odbočka podporuje setkávání, navazování kontaktů a vzájemnou motivaci klientů a členů, pomáhá k jejich integraci do společnosti, poskytuje odborné poradenství v sociálně právní oblasti, pořádá celou řadu rozmanitých aktivit. Více se dozvíte na   https://facebook.com/sons.olomouc

Jan Příborský

Klíčová slova: 

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.