Holka, kterou nechtěli

Knihu vydalo nakladatelství Portál, dva čtenáři ji dostanou zdarma. 

Jessie je holka s dramatickým osudem, kterou nechtěli. Torey si složitě získává důvěru malé holčičky, která už se bojí k někomu přilnout. Jessie neuvěřitelně lže, její lhaní je až patologické a slouží jí jako adaptační mechanismus. Alespoň někdy je za hrdinku, i když si to vybájí, a lži jí slouží k tomu, aby ji brali vážně. Stane se tím, čím doopravdy je – malou, citlivou holkou?

Torey L. Hayden je autorkou řady velmi úspěšných románů, které představují skutečné příběhy z prostředí škol pro děti s poruchami chování. Pracuje jako speciální pedagožka a rodinná terapeutka. Žije v USA. V Portálu vyšly její knihy Spratek, Dračice a mazánek, Zvíře, Tygřice a Sebranka.

Více informací o knize je na  stránkách Portálu.  Zdarma ji dostanou dva čtenáři, kteří pošlou na adresu info@helpnet.cz mail se svou poštovní adresou a do předmětu uvedou Výhra 120. Vyhrají ti dva, jejichž mail dorazí jako 2. a 20. v pořadí.

Knihu Jak navazovat kontakty z minulého kola dostanou Michaela Nešetřilová z Chrudimi a Radka Minaříková z Hradce Králové.

Klíčová slova: