FRIN 2021

Začala registrace do celoročního akceleračního programu pro dobročinné organizace, které se rozhodly pořádně rozjet své fundraisingové kampaně.

Přibývá neziskovek, které se rozhodly vykročit z uzavřenosti klíčových slov projektů a zahleděnosti do sebe, ucházet se o zájem a podporu lidí okolo sebe a dosahovat ve veřejném prostoru změn bez ohledu na to, zda na ně je vypsána grantová výzva.

To není samozřejmé a my si toho vážíme. Smyslem tohoto programu je takové organizace podpořit, umožnit jim rozvíjet existující a testovat nové fundraisingové kampaně.

FRIN je fundraisingový inkubátor, střižený po vzoru start-up akcelerátorů, který kombinuje hned několik typů podpory: testování, vzdělávání, mentoring a peer to peer sdílení a doplňuje je o aktuální informace, kazuistiky, on-line poradenství, e-learning, sdílení, inspirace.

Zkušenosti a výstupy programu a spousta dalších zajímavých informací jsou dostupné všem zájemcům na webu FRIN.cz.

V roce 2021 je akcelerační program FRIN opět určen 7 - 10 našlápnutým týmům, které se rozhodly některou ze svých fundraisingových kampaní inovovat a výrazně ji kvalitativně posunout, případně rozjet kampaň novou a chtějí si ověřit a otestovat své předpoklady, nápady a hypotézy.
 

V přiloženém letáku se dočtete o tom jaké jsou podmínky registrace a co vás čeká, pokud se rozhodnete do programu vstoupit.  Další informace jsou na webu FRIN.

Více informací naleznete na stránkách FRIN.cz 

Registrujte se do FRIN 2021 zde.

Nebo kontaktujte Marii Říhovou na team@fundraising.cz.

Tým Českého centra fundraising

Soubor: 
Klíčová slova: