Foxconn X-DAY potřetí

Soutěž projektů souvisejících s regionem Pardubicko nebo Kutnohorsko má uzávěrku pro podání přihlášek 1. listopadu 2020.

Foxconn vyhlašuje dvoukolovou soutěž Foxconn X-DAY, jež vyvrcholí v listopadu, kdy se spolu ve finále utkají ti nejlepší. A právě oni si v součtu odnesou 400 tisíc korun! 

Soutěž se neomezuje na kategorie, šanci má tedy jakýkoli projekt, ať už sportovní, charitativní, umělecký či jakýkoli jiný. Jediným kritériem pro podání přihlášky je souvislost projektu s  regionem Pardubicko nebo Kutnohorsko.

Projekty postupující do finále vybere porota složená ze zaměstnanců Foxconnu. O vítězích ve finálovém kole rozhodne šestičlenná odborná porota.

Foxconn X-DAY se letos koná již potřetí a veřejnost do něj za uplynulé roky přihlásila více než 200 projektů z obou regionů a podpořila projekty za milion korun.

CO ZÍSKÁTE PODÁNÍM PŘIHLÁŠKY DO SOUTĚŽE?
  • Možnost postupu do finále a osobní prezentace vašeho projektu před odbornou porotou.
  • Dle rozhodnutí odborné poroty je možné získat finanční příspěvek až do výše 200 000 Kč. Celkem je na soutěž alokováno 400 000 Kč.
  • Možnost osobní účasti na Foxconn X-DAY 2020 a setkání se zajímavými osobnostmi.
  • Mediální prostor a propagaci projektu
PODÁNÍ PŘIHLÁŠKY

Do soutěže X-DAY 2020 je možné se hlásit od 5. října do 1. listopadu 2020. Účast v  soutěži je bezplatná. Přihlášky je možno podat elektronicky prostřednictvím webového formuláře zde. Těšíme se na všechny přihlášené projekty a všem žadatelům přejeme mnoho štěstí!

Zdroj: Nevladky.cz

Klíčová slova: