ERGO Aktiv nově nabízí službu case managementu

Poskytuje kontinuální podporu pro osoby po získaném poškození mozku nebo pro jejich blízké.

Jste po získaném poškození mozku a potřebujete někoho, kdo by vám pomohl zorientovat se v těžké životní situaci? Máte pocit, že nevíte na koho se obrátit o pomoc? Je pro vás vaše životní situace občas tak zahlcující, že nevidíte směr, kterým se vydat? Nebo snad pečujete o někoho blízkého po získaném poškození mozku a potřebujete podporu, nasměrování a ujištění, že na to nejste sami?

CASE MANAGEMENT je naše unikátní služba, která nabízí kontinuální podporu pro osoby po získaném poškození mozku nebo pro jejich blízké. 
 
Zmapujeme problematické životní oblasti, které je třeba vyřešit, a poskytneme propojení s dalšími odborníky. A pokud je třeba, máme možnost se setkat na případových konferencích za účelem vyřešení komplikované životní situace ve spolupráci s odborníky, s rodinou nebo s jinými osobami v souvislosti se situací.
Poskytneme vám podporu a motivaci v převzetí zodpovědnosti na vaší životní cestě.
 
V případě dotazů či zájmu o službu neváhejte a kontaktujte nás na poradna@ergoaktiv.cz nebo volejte na 732 542 529
Služba vznikla jako součást projektu „Mapa, kompas a kormidlo“, je financována v rámci Operačního programu Zaměstnanost Evropského sociálního fondu a klientům je poskytována ZDARMA.
 
 
Veronika Slepičková
Klíčová slova: