Duhové křídlo 2013

29.07.2013 2:00

Cenu hejtmana za činnost ve prospěch osob se zdravotním postižením vyhlašuje již podruhé Pardubická krajská rada osob se zdravotním postižením ve spolupráci s Pardubickým krajem. Nominace můžete podávat do 20. září 2013.

Pokud ve svém okolí znáte někoho, kdo pomáhá lidem s postižením, ať už jako dobrovolník nebo profesionál, neváhejte se zasláním nominace. Další ročník akce se totiž uskuteční až za dva roky.
Nominovat lze jak profesionály, tak i dobrovolníky, a to vždy v dané kategorii. Nominaci může podat jak fyzická, tak i právnická osoba. Nominace je potřeba podat na formulářích, které jsou ke stažení na webových stránkách www.duhovenoviny.cz. Formuláře si můžete také vyzvednout v sídle Pardubické krajské rady osob se zdravotním postižením v Pardubicích. Vyplněné formuláře je možné odeslat na e-mail pardubice@nrzp.cz nebo poštou na  adresu NRZP ČR, Erno Košťála 1013, 530 12 Pardubice.
Vyhodnocení nominací proběhne na přelomu září a října, kdy příslušná porota vybere do užšího hodnocení pět jednotlivců i organizací. Vítězové budou vyhlášeni a celá akce bude zakončena slavnostním předáním cen z rukou hejtmana dne 31. října 2013 v Integračním centru sociálních aktivit Kosatec v Pardubicích. 
Klíčová slova: