Dobrá aplikace za 300 000 Kč

18.03.2013 23:33

Takovou částku poskytne Nadace Vodafone na vývoj mobilní aplikace neziskové organizaci, jejíž návh vyhodnotí odborná porota soutěže jako nejlepší.

Máte nápad na aplikaci pro chytrý telefon, která by pomáhala? Chcete zlepšit svoje okolí, pomoci lidem s hendikepem nebo jinak měnit svět k lepšímu? Pokud ano, zkuste to v naší soutěži!

Nadace Vodafone vyhlásila další ročník soutěže pro vývoj mobilních aplikací. Hledáme nejlepší nápad na společensky prospěšnou mobilní aplikaci. Nadace Vodafone poskytne až 300 000 Kč na vývoj aplikace neziskové organizaci, jejíž návrh aplikace vyhodnotí odborná porota jako nejlepší!

Přihlášky naleznete na stránkách Nadace Vodafone Česká republika.

- Jste z neziskovky, které by mobilní aplikace mohla pomoci řešit problémy v oblasti, ve které působí? Pošlete nám svůj nápad!

- Jste vývojář s nápadem? Najděte si relevantní neziskovku a přihlaste se s ní do soutěže! Rádi vám s nalezením vhodné neziskovky pomůžeme!

Uzávěrka přihlášek je 15. dubna 2013.

Nadace Vodafone ze všech přihlášek vybere do 30. dubna 2013 až 10 nejlepších nápadů, které postoupí do finále. Pro finalisty uspořádáme workshop a hackathon, kde dostanou zpětnou vazbu, inspiraci a zkušenosti, aby mohli svůj nápad dále zlepšovat. Nápady pak následně ohodnotí nezávislá odborná porota a vybere vítěze

Přihlašte se na stránkách Nadace Vodafone nebo se nám ozvěte na nadace@vodafone.cz. Pro komunikaci můžete také použít skupinu na facebooku.

Za Nadaci Vodafone,
Ondřej Zapletal & Jan Veselý

Klíčová slova: