Dobrá aplikace

19.03.2012 0:41

Soutěž pro neziskovky o nejlepší nápad na mobilní aplikaci vyhlásila Nadace Vodafone, jedním z témat jsou technologie ve prospěch znevýhodněných skupin (nevidomí, neslyšící, lidé s hendikepem aj.).

Máte nápad na aplikaci, která by pomáhala zlepšit vaše okolí, pomáhala lidem s hendikepem nebo jinak měnila svět k lepšímu? Pokud ano, zkuste to v naší soutěži. Nadace Vodafone vyhlásila jednu z největších soutěží pro vývoj mobilních aplikací. Hledáme nejlepší nápad na aplikaci pro chytrý telefon, která nebude jen zábavná, ale také společensky prospěšná. Chceme tak pomoci vývoji mobilní aplikace, která bude poté pomáhat jiným. Nadace Vodafone poskytne až 300 000 Kč na vývoj aplikace neziskové organizaci, jejichž návrh aplikace vyhodnotí odborná porota jako nejlepší. Jste z neziskovky, které by mobilní aplikace mohla pomoci řešit problémy v oblasti, ve které působí? Pošlete nám svůj nápad! Jste vývojář s nápadem? Najděte si relevantní neziskovku a přihlaste se s ní do soutěže! Hlásit se mohou pouze nápady na aplikace, které ještě nejsou na trhu.

Aplikace by se měla věnovat jednomu z následujících témat:

  • Komunitní rozvoj (rozvoj sousedství, veřejných prostranství)
  • Rozvoj občanské společnosti a neziskového sektoru (dobrovolnictví apod.)
  • Technologie ve prospěch znevýhodněných skupin (nevidomí, neslyšící, lidé s hendikepem aj.)
  • Životní prostředí
  • Lidská práva

Aplikace má být určena pro telefony s operačním systémem Android, iOS, Windows a/nebo Symbian.

Vyplněné přihlášky zasílejte do 14.5.2012 na aplikace@vodafone.cz. Nadace Vodafone vybere 10 finalistů, které následně ohodnotí nezávislá odborná porota a vybere vítěze. Posuzovat se bude nejen nápad a společenská prospěšnost aplikace, ale i její míra proveditelnosti – tedy zda je projekt v nabízené podobě vůbec možné přivést k životu. Vyhlášení výsledků proběhne v červnu 2012.

Odesláním přihlášky účastník souhlasí s tím, že Nadace Vodafone Česká republika bude zpracována mé údaje v přihlášce uvedené, včetně údajů osobních.

Vaše otázky zodpovíme na emailu: aplikace@vodafone.cz.

Kompletní podmínky a náležitosti projektu naleznete zde.

Zdroj: Nadace Vodafone

Klíčová slova: