Dny slunce v boji proti rakovině kůže

BENU lékárny organizují bezplatné preventivní vyšetření mateřských znamínek na 38 místech v Česku. 

Rakovina je pro člověka stále jedna z nejděsivějších nemocí současnosti, přitom však hrozbu rakoviny kůže stále podceňujeme a nechodíme na preventivní vyšetření k lékaři.  BENU Lékárny na tento problém dlouhodobě upozorňují, a proto každým rokem pořádají osvětovou akci Dny slunce, na níž odborní lékaři bezplatně vyšetřují zájemcům znaménka.

Za poslední čtyři roky dorazilo přes 14 tisíc návštěvníků, u kterých bylo odhaleno 150 melanomů a více než 1600 návštěvníků odešlo s doporučením na odstranění jiného podezřelého znaménka či kožního nálezu. I to je důkaz, že prevence má smysl a je na místě změny na kůži nepodceňovat!

Pokud patříte mezi ty, kteří se doposud nenechali vyšetřit, máte nyní během května až července opět možnost.

Akce budou probíhat napříč Českou republikou celkem na celkem 38 místech od začátku května do poloviny července, a to ve vybraných obchodních centrech, BENU Lékárnách a rovněž BENU Academiích.

Seznam jednotlivých míst a termíny naleznete na webové adrese https://www.benu.cz/benu-dny-slunce. Přímo na stánku máte také možnost odborné konzultace s dermo poradkyní, která vám poradí s výběrem vhodného opalovacího přípravku. Ve dnech konání akce mohou zákazníci využít až 30% slevu na opalovací krémy přímo v lékárnách.

 

Obchodní centra a termíny, kdy budou akce probíhat:

 

  • OC Futurum, Hradec Králové 16. 5. – 18. 5. 2019
  • OC Letňany, Praha 23. 5. – 25. 5. 2019
  • OC Haná, Olomouc 30. 5 – 1. 6. 2019
  • OC Zlaté Jablko, Zlín 6. 6. – 8. 6. 2019
  • OC Olympia, Plzeň 20. 6. - 22. 6. 2019

 

Termíny v lékárnách a BENU Academiích + další informace o pořádání Dnů slunce a podrobnosti k akci naleznete na https://www.benu.cz/benu-dny-slunce.

Jakub Žižka

Klíčová slova: 

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.