ČEZ Handy Kvadriatlon

Cesta za snem jej letos uspořádá 18. července na přírodním koupališti Džbán v Praze 6, začíná registrace. 

Přicházíme s novým konceptem. Celý závod se odehraje na jednom místě. Přírodní koupaliště Džbán na Praze 6. Není už potřeba s sebou nic vozit. Vše, co budete využívat, Vám zapůjčíme na místě. Stačí jen vzít si plavky, ručník,  plavecké brýle a dobrou náladu.

Zahájení Kvadriatlonu bude probíhat na našich sportovních trenažérech. Každá dvojice bude mít k dispozici jeden trenažér běžeckého lyžování a jeden trenažér handbike. Každý z dvojice si vybere, který z těchto sportů mu nejvíce vyhovuje a společně pak absolvujete mini závod na trenažérech. Pak už bude následovat jízda na kánoi, střelba a plavání.

Jako každý rok nám jde hlavně o to bavit se společně sportem. Užít si pohyb ve skvělé partě lidí bez bariér a předsudků. Společně, na stejných trasách, za stejných podmínek, ve stejný čas. Cílem i tohoto kvadritalonu je spojovat lidi, předávat si zkušenosti, podporu a chuť žít naplno a aktivně. Symbolické startovné bude v plné výši převedeno na transparentní účet deseti handicapovaných dětí, malých Lvíčat, abychom jim společně pomohli v jejich touze po plnohodnotném životě v pohybu.

Budeme moc rádi, když se 18. července 2020 sejdeme a budeme se společně bavit sportem a pomáhat úžasným dětem, které se s osudem perou jako Lvi.

Petra Veselá

Klíčová slova: 

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.