Buďte fresh, pojďte na festival!

05.06.2013 2:00

V rámci Fresh senior festivalu, který spolupořádá v sobotu 8. června v Praze projekt pro SENzační SENiory Konta BARIÉRY, na vás čeká bohatý program uvnitř i pod širým nebem.

Na Fresh senior festivalu senzačních seniorů v nádherném prostředí pražské Písecké brány a přilehlých prostorách na dohled Pražského hradu se v sobotu 8. června od 11 hodin představí seniorské kluby SENSEN z celé republiky s ukázkami své zájmové činnosti, jsou přichystány koncerty, besedy se známými osobnostmi, originální tvůrčí dílny, sportovní aktivity či zdravotní nebo kosmetické poradenství. Slavnostní zahájení se koná v 11 hodin za účasti starostky MČ Praha 6 Ing. Marie Kousalíkové.

Fresh senior festival senzačních seniorů poskytne návštěvníkům nejen výjimečné kulturní zážitky, ale i praktické rady do života a inspiraci pro volný čas. Na festivalu, který pořádají Fresh senior klub, Porte o.s., Nadace Charty 77 / Konto BARIÉRY a projekt SENSEN – Senzační senioři, bude probíhat sběr nepotřebných elektrozařízení a baterií, které budou dále určeny k recyklaci (klávesnice, telefony, myši, fény, rychlovarné konvice, baterie, CD a DVD). A s sebou je možné přinést i starší knihy pro děti a zapojit se tak do projektu Druhý život dětské knihy.

Klíčová slova: