Běh na podporu lidí s epilepsií

Charitativní běh EpicRun se uskuteční ve středu 14. června 2023 v pražské Stromovce, ale virtuálního běhu se může zůčastnit v období od 20. května do 14. června každý kdekoli.

V průběhu odpoledne 14. května věnovaného epilepsii se můžete dozvědět od našich lékařů, odborníků či pacientů, co vás o epilepsii a životu s ní zajímá, podělit se o své zkušenosti, zopakovat si zásady první pomoci. Pětikilometrovou trasu můžete kromě běhu absolvovat s předstihem také pěšky, s kočárkem, dětmi i psem. Povolená je i jízda na bruslích, na kole či koloběžce.

Registrace budou probíhat na místě před Výstavištěm Praha od 15.30 h za hudebního doprovodu skupiny Děsband, která se postará o skvělou náladu. V průběhu odpoledne vystoupí skupina Klepeto, mistři ČR ve stepu, a třeba nás i něco ze základů rytmického tance naučí, kdo ví.

Na každého účastníka čeká drobné občerstvení a sladká odměna ve formě perníkové medaile. Startovné jsme nezvýšili, zůstává na 200 Kč. Vezměte proto své kamarády i rodinu a přijďte. 

Informace o události naleznete i na FB: 

https://www.facebook.com/events/237445792306981/?acontext=%7B%22event_action_history%22%3A[]%7D

 

Rádi byste se EpicRunu zúčastnili, ale nemůžete být 14. června v Praze? Nevadí. Letos poprvé jsme připravili Virtuální EpicRun pro každého. V období mezi 20. květnem a 14. červnem se můžete naší sportovně charitativní akce zúčastnit kdekoliv a podpořit tak aktivity spolku EpiStop, který v České republice zkvalitňuje různé aspekty života lidí s epilepsií od roku 1995.

Stačí se registrovat zde  a vybrat si způsob, jak svou trasu absolvujete. Zašleme vám pokyny k zaplacení startovného (200 Kč), Vaše startovní číslo a pak už záleží jen na vás, kdy a kde se vydáte na cestu.

Budeme jen potřebovat potvrzení o délce a času trasy, abychom mohli vyhlásit umístění a vítěze každé běžecké kategorie. Použijte proto sportovní hodinky či běžně dostupné mobilní aplikace typu Sportstracker, Strava, Mapy.cz aj. a důkaz (printscreen) o absolvování nám prosím zašlete emailem nejpozději do středy 14. června. Na každého čeká pěkný diplom a krásný pocit, že udělal něco pro své zdraví a zároveň přispěl na dobrou věc.

Kateřina Kolářová

 

 

Soubor: 
Klíčová slova: