Auto ESA připravilo program Handycar pro osoby se zdravotním postižením

15.01.2012 23:10

Nákup kvalitních ojetých automobilů zvýhodňuje program Handycar, který pro osoby s těžkým zdravotním postižením připravilo Auto ESA. Podporovateli projektu Handycar Auto ESA jsou Josef HURT – ruční ovládání, Helpnet.cz, Medicco s.r.o., ACA 1213, Sportovní klub vozíčkářů a AIM Insurance. Handicapovaným zájemcům o koupi vozu nabízí Auto ESA obsluhu v bezbariérovém prostředí, zprostředkování úprav řízení na místě, možnost získání zvýhodněného spotřebitelského úvěru, asistenční program zdarma či sníženou sazbu pojištění.

„Férový a otevřený přístup k hendikepovaným motoristům je naše priorita“, říká projektový manager programu Handycar Auto ESA Antonín Pokorný.

Dalšími zvýhodněními pro hendikepované zákazníky jsou překlenutí DPH, jehož zaplacení vyřídí Auto ESA s příslušným finančním úřadem za kupujícího, či pojištění státního příspěvku na zakoupení automobilu. Součástí programu Handycar je i odborné poradenství a pomoc při výběru vhodného typu vozu v závislosti na druhu zdravotního postižení a předpokládaného vývoje onemocnění.

Program nabízí pro zdravotně handicapované řidiče i možnost zvýhodněného pravidelného či jednorázového servisu v servisním zařízení Auto ESA, které má dlouholeté zkušenosti s opravami všech značek a typů osobních a užitkových vozidel. Součástí servisu je i špičkově vybavený pneuservis. Servis Auto ESA realizuje ročně asi 10 000 zakázek jak předprodejního charakteru, tak pro stálé zákazníky. Samozřejmostí je výkup staršího vozidla za hotové, nebo na protiúčet.
Více informací o projektu najdete na samostatných webových stránkách www.handycar.cz.

Další informace o Auto ESA:
Auto ESA poskytuje služby v oblasti nákupu a prodeje ojetých vozů již od roku 1993. Za 18 let prodalo či koupilo ojetý vůz v Auto ESA přes 100 000 zákazníků. Mezi standardní služby, spojené s nákupem vozu u Auto ESA, patří certifikát kontroly stavu najetých kilometrů od nejrenomovanější společnosti v oblasti kontroly stavu ojetých automobilů v ČR, společnosti CEBIA. Všechny vykoupené vozy jsou důkladně prověřeny při technické kontrole, jsou zkontrolována a garantována případná finanční břemena jako zástavní právo, leasing nebo půjčka či blokace dopravním inspektorátem. Auto ESA navíc garantuje výměnu zakoupeného vozu do 7 dnů bez udání důvodu. Auto ESA Auto ESA provozuje 3 prodejní centra v Praze: centrum s osobními a terénními vozy ve Štěrboholech, centrum s užitkovými vozy ve Štěrboholech a specializované centrum vozů Škoda na Černém Mostě. Patří dlouhodobě mezi největší autobazary na území České republiky. Více informací naleznete na www.autoesa.cz.

Martin Doležal

Klíčová slova: