Aplikace pro očkovací a testovací centra

Český startup Směny.cz jim nabízí možnost plánovat směny a organizovat své zaměstnance zdarma.

“V poslední době jsme zaregistrovali zvýšený zájem o naši aplikaci z řad nemocnic, poliklinik a laboratoří. Napadlo nás, že by v této nešťastné době mohla být nápomocná všem. Nabízíme používání aplikace testovacím a vakcinačním centrům zdarma. Kontaktovali jsme již centra v Praze, Středočeském a Jihočeském kraji a pokračujeme dále. Centra mohou tak plánovat lékaře, sestry nebo dobrovolníky jednodušeji," vysvětluje důvody této akce Radek Hron, spoluzakladatel startupu Směny.cz.

Směny.cz je online aplikace zjednodušující vytváření směn a plánování času zaměstnanců. Zaměstnanecké směny se mohou plánovat několika způsoby. Přiřazení na směny vedoucím pracovníkem, na základě časových požadavků zaměstnanců nebo nabídnutím volné směny zaměstnancům, kteří si pak sami směny vyberou.

Aplikace umí organizovat zaměstnance dle pozic (např. Lékař, Sestra, Brigádník ...) a rolí. Dokáže také pohlídat požadavky zákoníku práce. Prostřednictvím aplikace Směny.cz můžete o směny žádat či je rušit. Zaměstnancům je možné posílat upozornění i e-maily.

Data jsou hostovaná v rámci ČR. K dispozici jsou exporty odpracovaných hodin. Pro integraci obsahuje řešení API. Aplikace je plně v souladu s GDPR.

"Vedoucí personál zaškolíme pomocí online demonstrace, klienti tak mohou začít využívat naši aplikaci okamžitě," doplňuje Radek Hron

Více informací ohledně platné nabídky naleznete na webu startupu Smeny.cz

Směny.cz jsou online aplikací na plánování směn zaměstnanců. Nástroj zjednodušuje plánování a šetří čas jak vedoucím pracovníkům, tak i zaměstnancům. Jako online služb přináší uživatelům aktuální informace kdykoliv a kdekoliv. Mezi klienty Směny.cz patří řada společností od personálních agentur, přes výrobní či logistické firmy až po obchodní řetězce a služby. Nejvýznamnější jsou Ústřední Vojenská Nemocnice, Albert, DHL, Continental, Fruitisimo či Manpower atd. Za projektem stojí Martin Kulich, Radek Hron a Štěpán Kočí.

 

Radek Hron

 

 

Klíčová slova: