ALKA bude nadále poskytovat metodu Therasuit za výhodné ceny

13.02.2013 19:51

Jelikož jde o nadstandardní terapii, klient si na toto cvičení připlácí. Díky MPSV a Nadačnímu fondu J&T je to však příznivá částka. 

Tato služba je velice svázaná se sociální rehabilitací, kterou máme financovanou z Evropských fondů v rámci "Individuálního projektu Středočeského kraje", neboť klienty tímto cvičením vedeme k co největší samostatnosti a soběstačnosti. Ministerstvo práce a sociálních věcí nám sociální rehabilitaci Therasuit podpořilo dotací na provoz a Nadační fond J&T nám přislíbil finanční prostředky na plat fyzioterapeuta.

„Máme velice akční rodiče, kteří se snaží nalézt finanční podporu i jinde. Maminka jednoho klienta se spojila s pražskou Galerií umění pro děti GUD, která dala dohromady projekt s názvem Příběhy pro Davídka. Zahájila prodejní výstavu obrazů, které namalovala řada známých osobností se svými dětmi a výtěžek z prodeje půjde na provoz metody Therasuit,“ říká Šárka Hájková, ředitelka společnosti a dodává: „ Šest obrazů bude nabídnuto na veřejné aukci www.aukro.cz, která bude zahájena 8. 2. a trvat bude do 15. 2. 2013.“

Také Společnost SkyTeam, která pořádá každý rok SkyTeam Award večer, při kterém vyhlašuje agenturu roku, letos podpořila našeho klienta. Během večera se prodávala tombola, jejíž výtěžek vždy putuje na charitu. Tentokrát SkyTeam věnoval částku 6540 Kč Davídkovi na terapii Therasuit.

Helena Holánková

Klíčová slova: